کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت تولیدی شیمیایی صوفیان شیمی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های شرکت تولیدی شیمیایی صوفیان شیمی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی حقیقی یا حقوقی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا استفاده از خدمات سایت شرکت تولیدی شیمیایی صوفیان شیمی اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سایت شرکت تولیدی شیمیایی صوفیان شیمی استفاده می‏‌کنید و سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏ کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که شرکت تولیدی شیمیایی صوفیان شیمی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین در صورتی که کاربران تمایل به دریافت خبرنامه از طریق ایمیل را نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه شرکت تولیدی شیمیایی صوفیان شیمی را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

شرکت تولیدی شیمیایی صوفیان شیمی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. شرکت تولیدی شیمیایی صوفیان شیمی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات شرکت تولیدی شیمیایی صوفیان شیمی ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط شرکت تولیدی شیمیایی صوفیان شیمی ، جزئی از اموال شرکت تولیدی شیمیایی صوفیان شیمی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار شرکت تولیدی شیمیایی صوفیان شیمی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شرکت تولیدی شیمیایی صوفیان شیمی محفوظ می‏‌دارد. در صورت استفاده از سایت شرکت تولیدی شیمیایی صوفیان شیمی ، کاربران مسئول حفظ محرمانگی حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود و صحت اطلاعات مندرج, انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

ثبت، بررسی و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی می‌‏شوند. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. پیگیری و ارسال مشکلات کاربرانی که قصد ارسال مشکلات در سایت را دارند، می توانند از طریق پورتال مشتری و آیتم ارسال و پیگیری مشکلات, نسبت به اعلام نظرات یا شکایات خویش اقدام نمایند.